Business Blog

Bosch DLE 50 HIT CENOWY

2006-12-06 | Jarosław Jesionowski

Bosch DLE 50 HIT CENOWY. Nowy przyrząd pomiarowy DLE 50 Professional firmy Bosch to najmniejszy dalmierz laserowy na świecie. Wyposażony został we wszystkie funkcje profesjonalnego urządzenia. Produkt pojawił się w sprzeda...
Nowy przyrząd pomiarowy DLE 50 Professional firmy Bosch to najmniejszy dalmierz laserowy na świecie. Wyposażony został we wszystkie funkcje profesjonalnego urządzenia. Produkt pojawił się w sprzedaży w kwietniu 2006.
Urządzenie posiada wymiary 100 x 58 x 32 mm i jest najmniejszym dalmierzem laserowym na świecie. Przyrząd służy do wykonywania różnorodnych pomiarów w pomieszczeniach: mierzy odległości, oblicza powierzchnie i kubatury. Dzięki technice laserowej dalmierz wykonuje precyzyjne pomiary odcinków o maksymalnej długości 50 metrów a wynik pomiaru pokazuje się na dużym wyświetlaczu LCD. Typowa dokładność pomiaru wynosi plus/minus 1,5 mm.

Obsługa dalmierza DLE 50 Professional jest prosta. Przyciski opatrzone symbolami umożliwiają przełączanie się pomiędzy funkcjami pomiaru odległości, powierzchni, kubatury lub pośrednimi pomiarami wysokości według twierdzenia Pitagorasa. Standardowo dalmierz laserowy mierzy od tylnej krawędzi urządzenia. Poprzez kilkakrotne naciśnięcie przycisku, użytkownik może zmienić punkt początkowy pomiaru na przednią krawędź urządzenia, wbudowany gwint do statywu lub rozkładany kołek pomiarowy. Kołek o długości 40 mm ułatwia pomiar w ciasnych narożnikach lub np. fugach czy prowadnicach. Odpowiedni symbol na wyświetlaczu jednoznacznie wskazuje, skąd rozpoczyna się pomiar. Zapobiega to pomyłkom w trakcie mierzenia.

Mały dalmierz laserowy jest wyposażony w miękkie powierzchnie chwytowe Softgrip, które ułatwiają obsługę urządzenia i chronią je przed uszkodzeniami.

Sugerowana cena detaliczna brutto, marzec 2006:
- Dalmierz laserowy DLE 50 – 799 zł

Dalmierz można nabyć w naszym serwisie na preferencyjnych warunkach cenowych. !!!!

Zobacz sam:

www.narzedzia.pl/dane_szczegolowe.asp...

Komentarze

 • W opisie jest napisane: "Produkt pojawi się w sprzedaży w kwietniu". Chyba już się pojawił? Znalazłem ten model w ofercie na marketeo, więc chyba chodzi o kwiecień 2006?

  Gość: Marcin | 2007-01-22 10:28

 • Ten produkt jest w sprzedaży od 2006. Wiem bo miałem go w ręku i okazał się bardzo przydatny podczas remontu. Polecam

  Gość: K. M. | 2007-01-22 12:01

 • Świetny jest ten dalmierz

  dzięki takim stroną jak tam mogłem go szybko kupić ... TAK dalej Panowie

  Gość: ADAMANTO | 2007-03-07 16:37

 • super rzecz,przydatna,zastepuje pomocnika,bo dzieki temu urzadzeniu robie wszystko sam. Kupilem oczywiscie 1 u was.

  Gość: tadeusz | 2009-12-03 12:30

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika

 • 2009-02-08 | Komentarze: 1

  DM PKO BP dla Oponeo

  Analitycy DM PKO BP w raporcie z 22 stycznia podtrzymali rekomendację "kupuj" dla Oponeo.pl, ustalając cenę docelową akcji spółki na 15 zł. Raport został wydany przy kursie akcji spółki na poziomie 5,89 zł, a w czwartek na zamknięciu płacono za nie 5,09 zł. "Po bardzo silnej przecenie z paź...

 • 2009-01-29 | Komentarze: 0

  Rynek kurczy się, a Oponeo.pl zarabia coraz więcej

  Kryzys na rynku motoryzacyjnym nie zaszkodził Oponeo.pl. Ubiegły rok przyniósł największej polskiej firmie handlującej oponami przez internet dwucyfrowy wzrost przychodów i zysku. Udany rok zachęca spółkę do ekspansji. Jak mówi prezes Dariusz Topolewski, jeszcze wiosną Oponeo powinno wejść na ryn...

 • 2008-12-20 | Komentarze: 0

  Opony za 1zł od firmy Oponeo.pl SA. Konkurs "Opony za złotówkę" rozstrzygnięty
Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu i wylosowaniu nagród dla osób biorących udział w konkursie „OPONY ZA 1 ZŁ”.

Odzew z Państwa strony przes...

  Opony za 1zł od firmy Oponeo.pl SA

  Konkurs "Opony za złotówkę" rozstrzygnięty Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu i wylosowaniu nagród dla osób biorących udział w konkursie „OPONY ZA 1 ZŁ”. Odzew z Państwa strony przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia za co serdecznie dziękujemy!!! W związku z tym informujemy, że pl...