Szukaj firmy


Darmet Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem

Informacje ogólne

Firma "DARMET" została założona w 1988 roku w Białymstoku. Obecnie mieścimy się w nowoczesnym budynku o powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych.

Jesteśmy zakładem produkującym wyroby dla przemysłu maszynowego i górnictwa. Większość naszych produktów jest eksportowana do krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym - obrabiarki CNC oraz doskonale wykwalifikowany zespół pracowników zarówno na szczeblu kierowniczym jak i produkcyjnym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji imadeł maszynowych stałych i obrotowych, imadeł precyzyjnych, tarcz zabierakowych żeliwnych i stalowych do uchwytów tokarskich, ustawiaków obrotowych, zaworów kulowych. Z każdym rokiem firma poszerza swoją ofertę produkcyjną i handlową o nowe produkty.

Nasze wyroby są produkowane w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Klientom gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz stabilność współpracy.

Od 2008 roku rozpoczęliśmy działalność handlową polegającą na sprzedaży narzędzi i oprzyrządowania renomowanych firm polskich i zagranicznych. Obecnie współpracujemy z: Allied Maxcut Engineering Company , Kennemetal, Rineck, Fenes, Fanar, Bison-Bial oraz wieloma innymi. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę handlową starając się zapewnić optymalną obsługę naszych odbiorców.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga gwarantują szybką i profesjonalną obsługę i realizację Państwa zamówień. Serdecznie zapraszamy do współpracy.