Szukaj firmy


K2WADOWICE

Informacje ogólne

Jesteśmy firmą zajmującą się handlem maszynami stolarskimi. Specjalizujemy się w imporcie używanych obrabiarek do drewna.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi maszyny do drewna z następujących kategorii: CNC, formatyzerki, frezarki, gilotyny, grubościówki, maszyny od obróbki forniru, okleiniarki, ostrzałki, pilarki, prasy, strugarki, szlifierki, wiertarki, wyciągi, wyrówniarki i inne.
W naszym magazynie znajdą Państwo ponad 200 maszyn takich marek jak:
Altendorf, Bauerle, Biesse, Brandt, Burkle, Butfering, Gabbiani, Harbs, Herbrock, Hoffman, Holzma, Homag, Ima, John, Joos, Kuper, Martin, Mawera, Ott, Raimann, Reichenbacher, Rex, Sandingmaster, Scheer, Scm, Sicar, Sudhoff, Weeke, Weima, Weinig, Rema, Gomad, Jaroma, Safo.

Prowadzimy sprzedaż ratalną i leasingową, oferujemy również możliwość zakupu obrabiarki po gruntownym remoncie z dostawą i uruchomieniem.

Przedstawione w naszej ofercie obrabiarki znajdują się fizycznie w naszym składzie.

Wybór obrabiarek jest duży. Ich liczba zmienia się z dnia na dzień ponieważ oprócz tego, że sprowadzamy maszyny z zagranicy przyjmujemy maszyny w komis od Klientów z Polski. Dlatego za naszym pośrednictwem można szybko sprzedać zbędną maszynę a w jej miejsce kupić nową.

Sprowadzamy maszyny w miarę potrzeb i zamówień Klientów żeby zaoszczędzić im kłopotów z transportem, formalnościami.
Chcemy aby każdy Klient znalazł u nas to czego potrzebuje. Pragniemy, żeby nasi Klienci wyjechali od nas zadowoleni i wrócili do nas po następne zamówienia. Dla naszych stałych Klientów możemy zaoferować atrakcyjne zniżki, czy rozłożenie płatności na wygodne dla nich raty.