Pakowanie narzędzi i urzadzeń na podkładkach z tektury do transportu lub do wysyłki kurierskiej.

 • 2013-04-11, 21:11

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Pakowanie narzędzi i urzadzeń na podkładkach z tektury do transportu lub do wysyłki kurierskiej.

  Nowatorskie rozwiązanie pakowania narzędzi i urzadzeń przy pomocy owijarek poziomych na podkładkach z tektury w procesie produkcji, do transportu lub do wysyłki kurierskiej.

  Owijarka pozioma TE 600 to uniwersalne półautomatyczne owijarki obsługiwane manualnie przez pracownika. Stół roboczy może być dostosowany do wymagań klienta.
  Głowica owijająca może być zamontowany w trzech różnych wysokościach w zależności od zastosowania. Specjalna konstrukcja maszyny pozwala na bezpieczne działanie bezpośrednio w obszarze zawijania. To zapewnia, że obsługa i proces owijania może być wykonywana w sposób prosty i bezpieczny, nawet przy mniejszych i krótszy produktach. Ponadto prędkość obrotowa pierścienia owijania, która jest regulowana przez potencjometr, poszerza zakres stosowania tej nowoczesnej owijarki poziomej.

  Owijarki poziome są produkowane w 100% w niemieckiej firmie FEV GmbH. Ich trwałość i jakość pozwoliła firmie FEV w ciągu 12 lat stać się największym dostawcą w Niemczech dla takich rozwiązań. Maszyny są skonstruowane tak aby jak najbardziej ułatwić prace operatorowi. Zarówno zakładanie nowej rolki folii, jak i regulacja jej napięcia zajmuje chwilę.

  Możliwość zastosowania folii od 15 mic. daje duże oszczędności w eksploatacji tak samo jak możliwość owinięcia produktu przy pomocy banderoli. Ciekawym i rzadko spotykanym rozwiązaniem w tego typu maszynach jest możliwość stosowania folii już od szerokości 30 mm.

  Więcej: 501 685 074 lub mnowak@di-zet.pl

  OwijarkiPoziome.pl

  Folia Maszynowa

 • 2021-01-17

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2021-01-17

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1